BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Fonas.Christophe Mae-je me lache.Mp3.

Atėjęs pavasaris džiugina saulės spinduliais,nors dar labiau už juos šildo nuoširdūs mamos žodžiai ir ta iki skausmo pažįstama šypsena.Juodą nagų laką išstūmė raudonas ir vietoj storo palto renkuosi vilnonį tėčio megztuką. O koridoriuje jau guli nauji convers’ai,tik šių nosys dar begėdiškai baltos,bet nieko,tai pataisoma. Tomukas dar dvi savaites bus su gipsu,jau pavargau laukti,bet ką padarysi,teks pakentėt. O mintis vis labiau užvaldo žaluma. Ir kartu su tuo man vis labiau gaila mūsų užterštos gamtos,todėl įsirašiau į “Darom 2010″ chebrytę. Go green!

Žalia žalia žalia.

Noriu suknelės.Ir jūros.Ar bent ežero.

Tausokit,mylėkit,gerbkit.

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Ačiū.

ryzhut | 2010-03-24 | Be temos

Penkiolika metų nekenčiau šios dienos. Penkiolika metų vengiau žodžio “gimtadienis”. Penkiolika metų ši diena buvo kupina materializmo ir nusivylimų. Bet tik ne šiandien. Šį kartą viskas kitaip. Šį kartą aš moku džiaugtis tuo kas nuoširdu ir miela,o ne tuo kas labiau blizga.

Dabar turiu 108 metrus korektoriaus su kurio galėsiu ištrinti visas juodas dienas.Turiu tris lapus kupinus meilės,atvirumo ir nuoširdumo,kuriuos skaitant visada brauksiu ašarą.Turiu kalendorių, į kurį pažvelgus, tiesiog negalėsiu nesišypsoti, turiu pakabuką ir apyrankę su natomis, ir visada niūniuosiu prisiminus tas kurios tai padovanojo. O svarbiausia turiu jūsų, brangieji, šypsenas, šiltus žodžius ir galų gale jus pačius. Velniškai jus visus myliu ir beprotiškai jums dėkoju už tai,kad privertėt pamilti savo gimtadienį.

K.**

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (4)

Ji tokia.

ryzhut | 2010-03-16 | Be temos

Niekada nemaniau,kad I gali būti atvira. Ji visada būdavo,ta tylioji,kuri niekam neatskleidžia savo jausmų ir tiesiog viską stebi iš šono. Tačiau į širdį įsidėjau dar vieną nepakartojamos dienos įrašą..Saulėtas dangus,pavasarinis Alytus,mažos jo gatvelės muzika ir mes..Pagaliau mes kalbėjomės visiškai atvirai. Maniau,kad ir taip ją puikiai pažįstu, bet pasirodo klydau, aš nepažinojau turbūt mieliausios ir nuoširdžiausios jos pusės. Jos atvirumo. Dabar prisiminus tą dieną pasidaro beprotiškai gera. Žinai,pamilau tave dvigubai.

Negaliu neparašyti apie B. Jos šypsena..Pastaruoju metu kiek pavargusi,bet visada nuoširdi ir šilta. Mus visada supa juokas ir nuoširdūs,atviri pokalbiai..Po galais,kaip aš tai vertinu. O tai,kaip ji tvardosi dėl mano užmaršumo ir nuolankiai kiek pabumbėdama ir taip sukeldama man juoką pėdina ilgą kelią atgal dėl mano palikto kavinėje lapo..Ech..kaip aš myliu jos atvirumą.Nežinau kodėl,bet užsimaniau parašyti būtent apie jas..Tas, kurios kartais mane priverčia šypsotis tiesiog savo buvimu šalia.

Branginanti Jus,

K.*

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Retrospektyva.

ryzhut | 2010-03-16 | Be temos

Nauja aušra,nauja diena ir vėl minu tą patį taką..Tik kažką šiandien jis bando pasakyti,išsklaidyti dulkes turiu sustot pajust tą sodrų liepų kvapą skriejantį iš praeities..(music) Šiomis dienomis gyvenu prisiminimais. Mintyse vis iškyla tas žvaigždėtas rugpjūčio dangus,Sereikiškių parkas ir mes gulintys ant žemės,užvertę į dangų galvas..Tada buvo taip gera svajoti,dainuoti ir tiesiog,būti..Žinau,kad daugiau tokių naktų jau nebebus ir tai man drasko krūtinę,bet guodžiu save mintimis,kad bus dar daug kitokių nepamirštamų akimirkų. Nenumaldomai artėja mokslo metų pabaiga, kai namie nebeliks dvynių.. Bijau tos dienos. Per daug prisirišau prie jų..Žinot,sakoma supranti ką turėjai tik tada,kai praradai? Pasistengsiu, kad šį kartą viskas būtų kitaip. Todėl  dabar branginu kiekvieną akimirką praleistą kartu..kiekvieną kartu sukramsnotą avižinį sausainį, išgertą arbatos puodelį ar padovanotą šypseną.. Pamažu pavasarėjantis oras skatina mane kūrybai,todėl pastaruoju metu jaučiuosi labai meniška ir rami..Ech,kad tai užsitęstų.

Vėl sugrįžo tai,kas buvo verta prisiminti..

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Without you.

ryzhut | 2010-03-16 | Be temos

Fonas- Leon Somov ft Jazzu- Without you.Mp3.

Matematikos kabinete kaip visuomet saulėta ir karšta..Stengiuosi neužmigti,užuodžiu kažką pažįstamo..kažką,kas ankščiau man reiškė labai daug..Tai jo kvapas..akimirką sunerimstu, iš kur? kaip? Vėliau susimąstau apie tai kokie artimi mes buvom, tiksliau bandau tai prisiminti..ir deja, man nesigauna. Viskas lyg išsitrynė iš galvos. Bandau prisiminti jo prisilietimus, žodžius, bet mintyse tuščia. O širdyje atsirado lyg tuščia erdvė..Bet ne..Tai  ne praradimo palikta kraujuojanti skylė..Tai lyg nauja,laisva kažko laukianti vieta. Pagaliau aš laisva. Pilnai. Suprantu, kad dabar jau galiu pamilti iš naujo. Nusišypsau..Buvau pamiršusi ką reiškia priklausyti sau pačiai.

K.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)