BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vonia.Sėdžiu susikėlusi kojas į ją ir leidžiu šiltą vandenį. Ausyse skamba V.Kernagio-Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj. Dievaži,ta daina varo mane iš proto..Staiga mintys lyg atsijungia.Užsuku vandenį ir galvą parėmusi ranka,įsispoksau į mažyčius vandens lašelius prie mano pėdų.Mintyse tikras kratinys. Mąstau apie pamestą gitaros dėklą,kurio dabar taip velniškai prireikė..apie didžiausią pasaulio blogybę-pinigus,kurių reikia visiems. Apie mirtį. Ar ji visada skausminga..? Apie tai,kaip norėčiau nuo visko pabėgti.Atitrūkti nuo realybės.Rasti mylinčias akis,kuriose paskendus galėčiau viską pamiršti.

Nežinau kodėl,bet vakarais kažko ima trūkti. Ir tas jausmas mane smaugia vis stipriau ir stipriau. Kodėl po velniais niekaip negaliu rasti tvirtų vyriškų pečių, už kurių galėčiau pasislėpti? Kodėl nėra antro tokio trenkto padaro,kuris mylėtų muziką,nebijotų apsikvailinti,vertintu mažus dalykus? Išnyko tokie. Visi visi.Ir liksiu viena.Viena ir trenkta. Su savo Kernagiu ir vonia. Nuostabu.

V.Kernagis-Išeinu.K.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (4)

Traveling.

ryzhut | 2010-06-13 | Be temos

Fonas- Will.I.Am-Traveling/Best Friends.Mp3.

Gal kas gali man paaiškinti,kodėl mano nuotaika yra atvirkščiai proporcinga orui?

Vakar švietė saulutė ir man buvo le depression,o šiandien yra pakankamai šaltoka,o aš švyčiu,kaip koks saulės spinduliukas.

Ech,paskutinė diena namuose.Ryt keliauju dirbt į J kaimą.Kartu su B tvarkysim sandėlius. Laukia daug juoko,nesveikos buities,muzikos,šokių,vargo ir linksmybių. Dvi savaitės be tėvų..Rojus!!

Ant žemės jau mėtosi tašė,galvoje jau kuriasi daiktų,kuriuos reiks pasiimti sąrašas (maldauju,kara,tik nepamiršk dantų šepetėlio),o kompas jau pripompuotas naujos nuotaiką keliančios muzikos.Ech,švytėk pasauli! Man pagaliau gera nuotaika.

Šypt,

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Fonas- Eminem ft Rihanna-I love the way you lie.Mp3.

Jums dažnai pasitaiko dienų,kai viskas aplink atrodo taip gražu ir gera,bet gerklėje pastrigęs gumulas verčia akyse rinktis ašaroms ir neleidžia šypsotis? Taip jaučiuosi jau gerą savaitę. Bandau suvokti kas mane taip veikia,bet galvoje tuščia..Sesių išsikraustymas..? skaudu,bet juk mes matysimės,o galų gale po vasaros viena jų grįš..Tai,kad jau metai laiko esu vieniša? Bet juk pati visus atstumiu,nes man “gera” vienai..Kaukė.Štai po kuo slepiuosi pastaruoju metu.Bandau šypsotis,juoktis.Kiti net nepastebi skirtumo,bet žinau,kad jei tokią mane pamatytų Jis iškart įtartų kažką blogo. Kodėl galvoju apie jį..? Nežinau,matyt trūksta kažko,kas manim rūpinasi ir pažįsta mane kaip nuluptą. Draugai paklaustų-o,kaip B? O jai dabar atrodo daug svarbesni nauji draugai,simpatijos,jos gyvenimas. Ir gerai,nėra noro nuodyti visko aplink.

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Fonas-M.Mikutavičius-Gal mums pakeliui?

…paskutinis vakaras.
Virtuvėje dega blanki šviesa,aš gaminu per šias dienas pamėgtas salotas.Už lango siaučia žavingai pavojinga audra,o namiškiai sulipę prie lango grožisi šia stichija. Vėliau prie stalo liekam keturiese-aš,sesės ir E.Liejasi nuoširdūs,l.paprasti,bet kartu ir gilūs pokalbiai.Šypsenos,juokas ir suvokimas-paskutinė bendra vakarienė.Širdį apima kartėlis išgirdus žodžius-”ryt reiks susidėti daiktus”.Bet po akimirkos pasigirsta juokas,beprotiškai nuoširdus ir artimas..Ir štai “vėl paliekam po vieną vietas”,bet mums bus pakeliui? Gal.


p.s.niekada nepamiršiu mūsų bemiegių naktų,atvirų pokalbių,juoko ir visko ką patyrėm kartu.Net ir norėdama negalėčiau pamiršti dviejų nuostabiausių sesučių..

Mylinti,

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą