BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jau nuo ryto aplink kaklą savo ilgomis ir lipšniomis rankomis apsivijo liūdesio demonas. Jis lėtai smaugia mane visą dieną. Bandžiau pabėgti, pasiėmiau Vilkaitės “Emą ir Nojų”, susirangiau hamake ir skaičiau skaičiau..Bet akis ėmė spiginti žydras dangus. Lyg į mane žydromis akytėmis spoksotų priekaištų demonas..Kodėl neprisileidi Jo? Kodėl, kai Jis tave apkabina sustingsti, kaip į kampą užspęstas žvėriukas? Ko bijai? To,kad Jis tave prisijaukins..? Ar to Jo gerumo..? Demonas nesiliauja klausinėjęs. O gerklėje užstringa dar vienas slegiantis ir dusinantis prisiminimų demoniūkštis..Pameni Jo žydras, kaip tas prakeiktas dangus akis..? Kaip tu jas mylėjai.. Mintyse pradedu melstis. Maldauti dangaus lietaus. Tada dangus bus pilkas. Šiltas,mylintis ir toks savas,visai kaip ji..ta kurios žinutės mane sušildo..Ta dėl kurios,danguj papilkėjus aš verkiu. Viena akimi. Idilę sugriauna motina. Noriu jai atsakyti, bet negaliu..Demonai atėmė mano balso stygas. Kalbėti per sunku.Todėl, kaip šešėlis su milžinišku puodeliu arbatos šliaužiu į savo kambarį..Ten mane savo gijomis vilioja vienatvės demonas, o aš jį glostau ir jaukinu prie savęs..

The Snow Patrol-Set fire to the third bar.

Ir mano nebylus klyksmas.

K.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Pokyčiai?

ryzhut | 2010-07-16 | Be temos

Ar kalbėdamas su žmogumi apie jo pokyčius ir apie tai,kaip jam jų reikia pasikeiti ir pats ? Ar..ne nuostabus dalykas yra žmogaus pasitikėjimas tavimi, kai jis gerai tavęs nė nepažįsta ? Tomas mane pakeitė jau vien pora savo atsiustų žinučių. Jo atvirumas ir noras man atskleisti savo vidų, pakėlė mano kartelę. Tas jo keistumas..Bendrauti su žmonėmis,vadinti juos draugais,o iš tikrųjų laikyti juos tuščiais idiotais..

“Bet čia tas pats kas su šaukšteliu nubraukti latte putą, ir pasakyti, kad kava skani.. Man reikia atskleisti vidinį save. Bet tam reikia rasti ir atitinkamų žmonių.”

Ar jis laiko mane atitinkama? Nežinau kodėl, bet tas žmogus man lyg koks autoritetas. Todėl laukiu nesulaukiu kitos savaitės, kol galėsiu godžiai gurkštelti latte kavos.Šiandien supratau, kad žmonių pasitikėjimas tavimi yra viena didžiausių vertybių.

Fonas. Norah Jones-Turn me on. Mp3.

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą