BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Arctic Monkeys-Crying Lightning.*

Nekenčiu to meto,kai mano brangiausieji draugai nustoja vertinti mane ir užsilipa man ant galvos. Vieni tiesiog dingdami kiti kalbėdami vien apie save.Mane tiesiog,numesdami į antrą planą. Sakysit,kad aš egoistė,kad man trūksta dėmesio. Tebūnie. Bet šiaip kraunuosi šmutkes ir tekina bėgu į ramybę. Toli nuo jūsų visų. Ten tyliai dėliosiu savo mintis į vietas,trauksiu cigaretes,fotografuosiu ir tiesiog kvėpuosiu oru nepripildytu tuštybės,melo,veidmainystės. Neieškokit manęs,mylimieji. Dabar Man nebereikia Jūsų.

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Keistas laikotarpis.Pykstuosi pati su savimi. Gal dėl to,kad nesuprantu to, kas vyksta mano viduje. Gal dėl to,kad nesugebu būti tokia, kokią mane nori matyti kiti. Ir tiesiog esu..savimi. Bet kitu atveju juk išdavinėčiau pati save..Ar ne tiesa?

Sugeriu į save kiekvieną akimirką praleistą su B. Jos šypsena ir mūsų draugystė man reiškia labai daug. Mūsų juokas ir apsikabinimai sunkiomis akimirkomis. Tai atvira, tai tikra.

Mane eilinį kartą nuvylė Martynas.Tai kas siejo mus, jis iškeitė  į jo nuomone didesnę vertę turinčius dalykus.Žmones,veiklą. Domantė. Žmogus, kuris jam pakeitė mane. Nekaltinu nei jos ,nei jo.Galbūt ji jam įdomesnė. Artimesnė. Viskas gerai. Tik aš ir vėl su ašaromis akyse..Pykstu ant savęs. Dėl to,kad negaliu jo tiesiog pamiršti. Padėti į lentyną ,kaip jau perskaitytą knygą. Ne. Negaliu.

Cigaretė-tobulas tobulumo pavyzdys. Karšta arbata,cigaretė ir ilgas nuoširdus pokalbis susisukus į pledą. Padovanokit kas nors man tokį džiaugsmą.Gal bent tada nebepyksiu ant savęs. Nors ne. Pyksiu.

Pė.es.  Noriu didelio,pilko ir šilto megztinio ir žmogaus kurį pagaliau galėčiau vėl mylėti. Užsirašau ant lapelio,pabraukiu brūkšneliu,sugniaužiu kumštyje ir pridedu prie širdies.

Išsipildyk prašau.

Fonas. Christophe Mae-Ca fais mal.*

ir mintyse sukasi frazė- “Buvo vidurnaktis,o gal truputį vėliau.”


K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą