BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dvėskit.*

ryzhut | 2011-01-17 | Be temos

Eilinį kartą išeinu. Tik šįkart palieku jus abu. Nepabėgu pas trečią, bet ir jūsų man nebereikia. Nebenoriu vieno iš jūsų rūpesčio, šilto glėbio ir meilikavimų.. Nebereikia antro fizinės traukos. Seksualinių žaidimų. Ačiū. Eilinį kartą priklausau tik sau. Miegu su kuo noriu. Kvėpuoju drėgnu,man labiausiai laisvę primenančiu oru. Bėgu,vejuosi savo svajones. Laipioju stogais ir skęstu cigarečių dūmuose. Esu savimi. Pati renkuosi ką mylėt, o ko nekęst.Jus išbraukiu,sudeginu,panaikinu.Galbūt vadinsit mane kale. Bet ta kalė - žino savo vertę. Dvėskit, o man paduokit cigaretę, pagalį, kuris man bent jau teikia malonumą. *

K.*

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Tu buvai vienintelis, kuriuo pasitikėjau. Vienintelis, kuriam galėjau pasakyti žodį- myliu. Vienintelis su kuriuo būdama buvau savimi. Juokiausi ir šypsojausi Tau.Tu prašei laiško. Aš tau jį parašiau. Paprašiau,kad niekada manęs nepaliktum. Tu sakei,kad taip padaryti negalėtum,sakei kad aš tavo ateitis. Juokeisi ir mylėjai mane.Buvai tas į kurį galėdavau atsiremti,tas kurį galėdavau aprėkti,tas kurio būčiau nekeitus į nieką. Ir tu išėjai. Tyliai. Be jokių pasiaiškinimų, be pykčių. Galbūt galvojai,kad taip neliks skausmo. Bet tu klydai. Tu buvai paskutinis, kuriuo pasitikėjau..

K.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (3)

Duokit man laisvę. Duokit žolę po kojomis ir vėją plaukuose, o vėliau leiskit tekinai pasileist į jūrą,per byrantį tarp pirštų  smėlį. Leiskit man juoktis. Tiesiog ištiesti rankas ir suktis suktis suktis,kol nukrisiu į didelę žalią pievą. Duokit man šaltą ir drėgną rudens dieną su cigaretėmis ir puodeliu kavos ir leiskit man verkt, nes tai man -laisvė. Leiskit man apie nieką negalvot, leiskit man nebebijot ateities, nebesigrežiot į praeitį..Atiduokit tą gaivų orą plaučiuose, kuris reiškė vieną-laisvę..Atiduokit bučinius ir aistrą, kuri vesdavo beprotybės link..atsukit laiką atgal..

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Fone: Sia-Breathe me.*

O man sunku. Gerklėje kažin koks gumulas. Ir aš nuleidžiu rankas. Daugiau jokių pastangų dėl kitų. Gana.

Nuoširdų “ačiū” už: nupieštą paveikslą,pastangas pakelti nuotaiką,paslaugų darymą,buvimą nemokama aukle,psichologe,net už paprasčiausią puodelį arbatos girdėjau..pala..ogi negirdėjau.

Tu - egoistė.

Žodžiai, kurie šiandien mane išmušė iš vėžių ir privertė slėpti ašaras. Aš? Egoistė? Ta, kuri dėl TAVO padarytų  klaidų kenčia kas antrame gyvenimo žingsnyje, ta kuri visuomet tau padeda kai būna sunku,ta kuri visuomet stengiasi dėl tavęs ir neturėdama jokių galimybių šventes tau padaro ypatingomis,ta kuri tave suknistai myli..Tebūnie, aš egoistė.

Tik žinot,nuo šiol tokia esu ne dėl savęs,bet dėl to skausmo širdyje žinant,kad dėl manęs taip stengėsi vienas vienintelis žmogus,kurio meilę sau nužudžiau pati.

Jūs visi,manęs negirdit. Jums rūpi išsakyti savo bėdas man, bet nuo šiol Jums aš siena.

Nuo šiol jūs man-svetimi.

Nebe Ta,

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą