BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sutikau ją stotelėje..Ji laukė penkiasdešimto autobuso. Pokalbis užsimezgė visai netikėtai..Per apytiksliai 20 minučių Ji man papasakojo apie, tai kaip kiekvieną dieną susiplanuoja laiką taip,kad troleibusu atvažiavus iki šios stotelės nereikėtų ilgai laukti autobuso, kuris važiuoja iki sodo. Tačiau šiandien Jos planas nepavyko. Sumaišius laiką teko laukti valandą..O sode, kurį supa nuostabios gėlės mano mieloji pašnekovė be galo pavargo, nes kažkam šiandien žadėjus lietų, Ji skubėjo sutvarkyti gėlyną, kad nepridygtų žolių..Tačiau lietus taip ir nepasirodė. Ji sakėsi labai susinervinusi,bet vėliau subarusi save “Pagaliau kiek gi tau metų,kad taip nervintis..man jau nebėra kur skubėti.” Paklausta kuo dirbo pašnekovė mane nustebino. Ji buvusi operos solistė. Jaunystėje be proto mėgusi sidabrinius papuošalus..

Taip. Šiandien galiu drąsiai pasakyti, kad kalbėjau su tikra dama. Ir nežinau ar tai,kad mes kalbėjom palinkusios viena prie kitos, pašnibždom, pakikendamos lyg pasakotume viena kitai didžiausią paslaptį..ar dėl to,kad jau seniai nebeturiu močiučių..o galbūt dėl to šilto rankos spustelėjimo atsisveikinant..bet ši moteris mano viduje paliko kažką labai gero..kažką labai nuoširdaus..

Puikiai įsivaizduojanti Jus kvapą gniaužiančioje operos scenoje..su tuo pasakišku grožiu, kurį išskaičiau Jūsų akyse..


K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Nebegrįšiu.*

ryzhut | 2011-04-08 | Be temos

Šalti lietaus lašai tikšta į mano veidą. Einu sparčiu žingsniu, mane palydi pakeleivingų mašinų šviesos, pėsčiųjų žvilgsniai..Bėgu..Bėgu nuo tos tuštumos savo viduje. Staiga sustoju. Tiltas. Karšti pirštai apsiveja šaltą turėklo geležį. Kūnas lyg besvoris persisveria per jį. Apačioje matyti tamsa. Juodas vanduo. Mintyse šuolis,skrydis,vanduo..Ramybė. “Nenormali” lepteli praeivis. Nusišypsau..Čia jūs nenormalūs. Man tereikia ramybės.. Bet mintyse iškyla Ievos pasakyti žodžiai ir aš atsitraukiu nuo savo tramplino į laisvę..atsisėdu ant šaltos žemės, godžiai sučiulpiu cigaretę. Nebegrįšiu į niūrią beprotybę..*

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą