BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Keistas laikotarpis.Pykstuosi pati su savimi. Gal dėl to,kad nesuprantu to, kas vyksta mano viduje. Gal dėl to,kad nesugebu būti tokia, kokią mane nori matyti kiti. Ir tiesiog esu..savimi. Bet kitu atveju juk išdavinėčiau pati save..Ar ne tiesa?

Sugeriu į save kiekvieną akimirką praleistą su B. Jos šypsena ir mūsų draugystė man reiškia labai daug. Mūsų juokas ir apsikabinimai sunkiomis akimirkomis. Tai atvira, tai tikra.

Mane eilinį kartą nuvylė Martynas.Tai kas siejo mus, jis iškeitė  į jo nuomone didesnę vertę turinčius dalykus.Žmones,veiklą. Domantė. Žmogus, kuris jam pakeitė mane. Nekaltinu nei jos ,nei jo.Galbūt ji jam įdomesnė. Artimesnė. Viskas gerai. Tik aš ir vėl su ašaromis akyse..Pykstu ant savęs. Dėl to,kad negaliu jo tiesiog pamiršti. Padėti į lentyną ,kaip jau perskaitytą knygą. Ne. Negaliu.

Cigaretė-tobulas tobulumo pavyzdys. Karšta arbata,cigaretė ir ilgas nuoširdus pokalbis susisukus į pledą. Padovanokit kas nors man tokį džiaugsmą.Gal bent tada nebepyksiu ant savęs. Nors ne. Pyksiu.

Pė.es.  Noriu didelio,pilko ir šilto megztinio ir žmogaus kurį pagaliau galėčiau vėl mylėti. Užsirašau ant lapelio,pabraukiu brūkšneliu,sugniaužiu kumštyje ir pridedu prie širdies.

Išsipildyk prašau.

Fonas. Christophe Mae-Ca fais mal.*

ir mintyse sukasi frazė- “Buvo vidurnaktis,o gal truputį vėliau.”


K.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą