BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Daft Punk-Something about us.mp3.

Pavargau lakstyti po skirtingus glėbius ir ieškoti to vieno vienintelio dalyko, kurio man taip trūksta. Galbūt tai net ne meilė.Galbūt tai paprasčiausias rūpestis. Man nereikia aistros..pavargau būti vartojama.

Noriu ramybės ir šilumos..Atrodo tiek nedaug teprašau. Trupinėlio nuoširdumo..Bet kai atsiranda kažkas, kas gali man jo duoti, aš pabėgu. Pabėgu, nes nesugebu duoti to paties. Bejausmė? Ar tik ieškanti Tavo pakaitalo..? Ne mylimojo, o geriausio draugo. Draugo, kuris buvo dalis manęs.

Išėjai ir palikai skausmą, kurio nenuplaus joks lietus.*

Pameni..?Juk kažkada man padovanojai jūrą..*

K.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Noriu lietaus. Audros, kuri nuplautų  mano sielą. Vėtros ir smarkaus vėjo, kuris ištaškytų visas mintis kažkur toli toli..o mano galvoje, lyg stalčiuje sugultų naujos, šviežios mintys. Nauji planai.

M perka butą. Ir praneša tai man. Aš žinau ko nori jis. Jis žino, ko noriu aš. Atrašiau trumpai-mergaitė džiaugiasi. Tegu žino, kad aš vis dar pasiekiamas grobis. Noriu būti jo grobiu. Dar truputėlį.

L nori susitikti. Jis užkibo. Bet ar man ir toliau bus įdomu? Ar aš vis dar noriu Jo? Galbūt.

Ir visgi..Duokit man audrą..tokią, po kurios išėjus į lauką gali įkvėpti lietaus kvapo. Pačio skaniausio lietaus ir cigarečių dūmų kvapo.

Ačiū.

K.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (4)