BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tu buvai vienintelis, kuriuo pasitikėjau. Vienintelis, kuriam galėjau pasakyti žodį- myliu. Vienintelis su kuriuo būdama buvau savimi. Juokiausi ir šypsojausi Tau.Tu prašei laiško. Aš tau jį parašiau. Paprašiau,kad niekada manęs nepaliktum. Tu sakei,kad taip padaryti negalėtum,sakei kad aš tavo ateitis. Juokeisi ir mylėjai mane.Buvai tas į kurį galėdavau atsiremti,tas kurį galėdavau aprėkti,tas kurio būčiau nekeitus į nieką. Ir tu išėjai. Tyliai. Be jokių pasiaiškinimų, be pykčių. Galbūt galvojai,kad taip neliks skausmo. Bet tu klydai. Tu buvai paskutinis, kuriuo pasitikėjau..

K.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : “You walked away.*”

 1. macchiato rašė:

  Nagi, nejaugi visi taip tikite, kad yra ta amžinoji meilė, o ypač - paauglystėj ir jaunystėj?
  Nėra. Nebuvo. Nebus. Džiaukitės dabartimi, ateities nėra ir nebus, tad apie ją galima tiek ir negalvot.
  O tie pažadai ir prašymai..nežinau, nekenčiu žodžio “amžinai, forever and ever,visada”.. To nėra. Iš viso, mėgaukis, šėliok, turėk kurį nori. Bet prašymo “nepalik” nesakyk, patikėk, arba tu išeisi, arba jis. Jeigu nekenti ar pyksti, kad taip padarei, pagalvok, nejaugi pati niekada nesi to padarius? Nes aš ,pavyzdžiui , esu. Ir suprantu, jeigu vaikinui taip nutinka. Nors, ne, aš užbėgu į priekį ir to nenutinka, bet visvien.
  :) Gyvenk.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  Ačiū už patarimus,su vaikinais būtent taip ir elgiuosi. Bet šį kartą,tai buvo geriausias draugas,o ne meilė. Todėl viskas buvo daug daug skaudžiau.

 2. ENORCA rašė:

  :( kaip liūdna.

 3. ryzhut rašė:

  Nelinksma..

Rašyti komentarą